Ettevõttest

Hoiu-laenuühistu ERIAL on Eesti kapitalil põhinev finantsasutus.

Meie tegevus on finantsteenuste osutamine era- ja juriidilistele isikutele, kes on meie liikmed, samuti nende raha hoiustamine ja kasvatamine. Ühistu eeskujulik finantspoliitika võimaldab turvaliselt raha kasvatada, välistades otsesed riskid ning maksta hoiuste pealt suuremaid intresse.


Missioon

Hoiu-laenuühistu ERIAL loodi eesmärgiga ühendada erinevas vanuses ja sotsiaalses staatuses inimesi, kellel on soov parandada oma majandusseisu, tõsta elukvaliteeti ja kasutada raha oskuslikult.

Pakume Ühistu liikmetele kindlust homse päeva suhtes ja usalduse garantiid. Muudame nende elu paremaks aidates ellu viia plaane ja unistusi.

Meie eesmärk on ambitsioonikas – soovime saada üheks Eesti parimatest finantsettevõtetest. Kõiki tippe on võimalik vallutada, kui on olemas mõttekaaslastest koosnev tiim, kes jagab ühiseid väärtusi. Just seetõttu on meie organisatsiooni suurim väärtus tiim, mis koosneb oma ala asjatundjatest.

Meie missioon määrab ära ERIALI tegevuse mõtte ja sisu ning toob esile Ühistu olulise rolli Eesti majanduselus. Meie kliendid, nende vajadused, unistused ja eesmärgid on alus, millele ERIAL oma töö üles ehitab.

Pressikeskus
  • Lisateave 01.02.2019
    ERIAL lõpetas 2018. aasta plussis
  • Lisateave 23.12.2018
    Lahtiolekuajad pühadel
  • Lisateave 03.12.2018
    ERIAL – kinnisvarasse investeerimine on turvaline ja kasulik?!