Laen auto tagatisel

Aastane intressimäär alates 14% kuni 24%
Krediit 50,000€
Ajavahemikuks kuni 60 kuud
Krediidi summa
Ajavahemikuks
kuud
Makseliik
Igakuine makse alates
Maksete kogusumma
Intressimäär
% protsenti aastas
Lepingu sõlmimine
Hooldustasu kokku
Intresse
kokku
Krediidi
maksumus

Laenu pakub Hoiu-laenuühistu ERIAL. Tutvu finantsteenuse tingimustega veebilehel erial.ee või konsulteeri meie spetsialistiga. Igakuise osamakse suurus on 84.25€ ja krediidi kulukuse määr on 22.25% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2550.00€, intress 19.5% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 30.00€, laenu tasumise periood 42 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3568.30€ ja tagasimaksete summa 3538.30€.

Laen auto tagatisel

Laen auto tagatisel sobib igaks otstarbeks. Näiteks ettenägematute kulude katmiseks, samuti mitmesuguste kaupade ja teenuste omandamiseks. Laenu vormistamine on mugav ja lihtne.

Lisateave teenuse kohta

 1. 1

  Täida meie veebilehel või hoiu-laenuühistu kontoris laenu taotlus.

 2. 2

  Saad laenutaotlusele vastuse 1 tööpäeva jooksul.

 3. 3

  Positiivse vastuse korral kirjuta alla krediidilepingule. Internetis taotlemisel kirjutatakse lepingule alla ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

  Laenu pakutakse ainult ERIAL liikmetele. Liikmeks astumiseks tuleb teha kolm lihtsat sammu:

  • 1 samm. Registreeru. Seda võib teha interneti kaudu lehel erial.ee või külastades isiklikult meie esindust. Filiaalide aadressid

   Avalduse läbivaatamine toimub internetis. Süsteem töötleb informatsiooni ja otsustab, kas taotleja võib saada hoiu-laenuühistu liikmeks.

  • 2 samm. Maksa liitumismaks. Liitumismaks on ühekordne. Selle summa on füüsilistele ja juriidilistele isikutele 9 eurot.

  • 3 samm. Maksa osamakse. Мinimaalne osamakse füüsilistele ja juriidilistele isikutele on 30 eurot. Osamakse suurusest sõltub otseselt krediidilimiit, kuna see peab olema minimaalselt 5 % soovitud summast. Näiteks osamakse 30 eurot võimaldab taotleda krediiti kuni 600 eurot.

 4. 4

  Raha laekub kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval peale krediidilepingule alla kirjutamist.

Vastus taotlusele 1 tööpäeva jooksul
Tagatis Nõutav
Summa Alates 3 000.00 kuni 50 000.00 €
Intressimäär Aastane intressimäär alates 14% kuni 24%
Krediidiperiood Alates 6 kuni 60 kuud
Lepingutasu 1.50% lepingu summast (Minimaalselt 30.00 €)
Krediidi hooldustasu 2.50 € kuus
Meeldetuletustasu 5.00 € (kuumakse tasumise tähtaja ületamise korral)
Kindlustus Kindlustus on kohustuslik
Lepingu muutmise tasu 30.00 €
Krediidi ennetähtaegne tagastamine Tasuta
Osakumakse suurus hoiu-laenuühistus Minimaalselt 5.00% soovitud laenusummast
 1. 1

  Hoiu-laenuühistu ERIAL liikmelisus (vt. punkti Tule kliendiks).

 2. 2

  Eesti Vabariigi kodakondsus, alaline või ajutine elamisluba või kinnisvara olemasolu (välisriigi kodanikele).

 3. 3

  Vanus vähemalt 18 aastat.

 4. 4

  Igakuine sissetulek üle 250 EUR.

 5. 5

  Maksedistsipliin.

Maksimaalne krediidisumma sõltub igakuisest sissetulekust ja taotleja laenukohustustest. Maksed teostatakse graafiku alusel tuginedes laenulepingule.

Mõnel juhul võidakse nõuda viimase 6 kuu kontoväljavõtet, millelt on näha tulud ja kulud. Selle võib esitada bdoc formaadis digiallkirjaga, kui väljavõtte andjaks on Coop Pank, Swedbank või SEB. Kui olete mõne teise panga klient, tuleb dokument salvestada PDF formaati ja lisada digiallkiri DigiDoc programmi abil ning seejärel saata aadressil klienditugi@erial.ee. Väljavõtte võib alla laadida internetipangast.

Muu teave

Krediiditaotluse võib esitada igas Hoiu-laenuühistu ERIAL kontoris või meie veebilehel.

Lepingu sõlmimiseks kontoris tuleb esitada isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba). Digiallkirja saab dokumendile lisada ID-kaardi või mobiil-ID abil.

Krediidi väljastamiseks on vajalik isiku tuvastamine. Selleks tuleb pöörduda lähimasse Hoiu-laenuühistu ERIAL kontorisse.

Raha makstakse reeglina välja 1 tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist. Sõltuvalt pangast laekub raha krediidisaaja kontole samal või järgmisel pangapäeval peale krediidi väljastamist.

Peale digitaalselt allkirjastamist asub leping keskkonnas allkiri.ee, kust selle saab oma arvutisse salvestada. Saad lingi lepingu juurde e-kirjaga kohe, kui oled selle sõlminud. Kui dokumendi otsinguga tekib probleeme, palume pöörduda lähimasse Hoiu-laenuühistu ERIAL kontorisse.

Krediidi tagasimaksed

Igal kuul koostatakse e-arve, mille võid leida iseteenindusest. Mugavuse huvides soovitame kasutada e-arve automaatse makskorralduse teenust sõlmides oma pangas vastava lepingu. Arve loetakse tasutuks viitenumbri näitamisel, mille võid leida lepingust või e-arvelt.

Krediidi ennetähtaegne tagastamine

Krediidi võib tagastada ka ennetähtaegselt. Selleks palume esitada vastav avaldus lähimasse Hoiu-laenuühistu ERIAL kontorisse või saata aadressil klienditugi@erial.ee.

Maksepäeva muutmine

Maksepäeva muutmiseks tuleb pöörduda hoiu-laenuühistu töötajate poole. Valida võib 5., 10., 15. või 20.kuupäeva. Maksepäeva muutmise tasu leiad hinnakirjast.

Maksepuhkus

Vajadusel võid taotleda maksepuhkust. Selleks tuleb pöörduda hoiu-laenuühistu töötajate poole. Maksepuhkuse kestus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvestades.

Maksetega viivitamine

Kui makset ei teostata tähtajaks, saadame SMS meeldetuletuse. Maksega viivitamine toob kaasa viivise lisandumise. Makse viibimisega seonduvad kulud leiad hinnakirjast. Kui maksetega esineb pikaajalisi probleeme, soovitame pöörduda hoiu-laenuühistu poole, et leida ühiselt sobivaim lahendus.

Teenust pakub Hoiu-laenuühistu ERIAL. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri meie spetsialistiga.

 

Krediidi kulukuse määr on 28.67% aastas järgmistel illustratiivsetel tingimustel: krediidisumma 6000.00€, lepinguperiood 60 kuud, krediidi tagasimaksete arv 60, fikseeritud aastaintress 24.00% võlgnevuse jäägilt, lepingutasu 90.00€, igakuine lepingu hooldustasu 2.50€, kuumakse 175.11€, krediidi kogusumma 10596.46€ ja krediidi tagasimaksete summa 10356.46€.

Laenud ja liisingud Laenud soodsatel tingimustel
Iseteenindus Teenuste valik kodust lahkumata
Klienditugi Meie spetsialistid kindlasti aitavad teid