Meditsiinilaen

Laen on spetsiaalselt loodud meditsiinikulude katmiseks.

 alates14% Aastaprotsent
500€ Minimaalne summa
6 kuud Minimaalne periood
Krediidi summa
Ajavahemikuks
kuud
Makseliik
Igakuine makse alates
Maksete kogusumma
Intressimäär
% protsenti aastas
Lepingu sõlmimine
Hooldustasu kokku
Intresse
kokku
Krediidi
maksumus

Laenu pakub Hoiu-laenuühistu ERIAL. Tutvu finantsteenuse tingimustega veebilehel erial.ee või konsulteeri meie spetsialistiga. Igakuise osamakse suurus on 84.25€ ja krediidi kulukuse määr on 22.25% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2550.00€, intress 19.5% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 30.00€, laenu tasumise periood 42 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3568.30€ ja tagasimaksete summa 3538.30€.

Meditsiinilaen

Antud finantslahendus sobib suurepäraselt tervisega seotud ettenägematute meditsiinikulude katmiseks. Laenu vormistamine toimub lihtsalt ja kiiresti.

Laenutaotluse läbivaatamistasu 12.00 €
Vastus taotlusele Viie tööpäeva jooksul laenutaotluse läbivaatamisteenuse eest tasumise hetkest alates.
Tagatis Nõutav
Summa Alates 500.00 kuni 15 000.00 €
Intressimäär Aastane intressimäär alates 14% kuni 24%
Krediidiperiood Alates 6 kuni 60 kuud
Lepingutasu 1.5% lepingu summast (Minimaalselt 30.00 €)
Krediidi hooldustasu 2.50 € kuus
Meeldetuletustasu 5.00 € (kuumakse tasumise tähtaja ületamise korral)
Kindlustus Puudub
Lepingu muutmise tasu 30.00 €
Krediidi ennetähtaegne tagastamine 0.00 €
Osakumakse suurus hoiu-laenuühistus Minimaalselt 5% soovitud laenusummast

Täitke laenutaotlus meie saidil internetis või hoiu-laenuühistu ERIAL kontoris. Juhime Teie tähelepanu sellele, et laenutaotluse esitamine on tasuline teenus, mille maksumuse leiate laenuteenuste hinnakirjast.

Te saate vastuse oma laenutaotlusele 5 tööpäeva jooksul. Juhime tähelepanu sellele, et laenutaotlus vaadatakse läbi ainult siis, kui laenutaotluse läbivaatamise teenuse eest on tasutud.

Kui laenutaotluse suhtes võetakse vastu positiivne otsus, siis tuleb allkirjastada laenuleping hoiu-laenuühistu ERIAL lähimas esinduses. Digitaalse allkirjastamise korral allkirjastatakse leping ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

Raha laekub teie arvelduskontole laenulepingus nimetatud tähtajaks pärast laenulepingu allkirjastamist. Sõltuvalt pangast laekub raha laenusaaja arvelduskontole samal päeval või järgmisel pangapäeval, pärast laenusumma väljamaksmist.

Kui laenutaotluse suhtes võetakse vastu positiivne otsus ja te ei ole veel hoiu-laenuühistu ERIAL liige, siis tuleb teil hakata hoiu-laenuühistu ERIAL liikmeks. Liikmeks saamiseks tuleb teha kolm lihtsat sammu:

 • 1 samm. Läbida registreerimine ja allkirjastada liitumisdokumendid. Seda võib teha interneti kaudu lehel erial.ee või külastades isiklikult meie esindust. Filiaalide aadressid

  Avalduse läbivaatamine toimub internetis. Süsteem töötleb informatsiooni ja otsustab, kas taotleja võib saada hoiu-laenuühistu liikmeks.

 • 2 samm. Maksa liitumismaks. Liitumismaks on ühekordne. Selle summa on füüsilistele ja juriidilistele isikutele 9 eurot.

 • 3 samm. Maksa osamakse. Мinimaalne osamakse füüsilistele ja juriidilistele isikutele on 30 eurot. Osamakse suurusest sõltub otseselt krediidilimiit, kuna see peab olema minimaalselt 5% soovitud laenusummast. Näiteks osamakse 30 eurot võimaldab taotleda krediiti kuni 600 eurot.

Muu teave

Juhime Teie tähelepanu sellele, et laenutaotluse esitamine on tasuline teenus, mille maksumuse leiate laenuteenuste hinnakirjast.

Krediiditaotluse võib esitada igas Hoiu-laenuühistu ERIAL kontoris või meie veebilehel.

Lepingu sõlmimiseks kontoris tuleb esitada isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba). Digiallkirja saab dokumendile lisada ID-kaardi või mobiil-ID abil.

Krediidi väljastamiseks on vajalik isiku tuvastamine. Selleks tuleb pöörduda lähimasse Hoiu-laenuühistu ERIAL kontorisse.

Laenulepingu järgi makstakse raha välja laenulepingus esitatud tähtajaks. Sõltuvalt pangast laekub raha laenusaaja arvelduskontole samal päeval või järgmisel pangapäeval, pärast laenusumma väljamaksmist.

Pärast lepingu digitaalset allkirjastamist hakkab see asuma kliendi isiklikus kabinetis https://erial.ee/account. Kui dokumendi otsimisel tekivad tõrked, siis palume pöörduda hoiu-laenuühistu ERIAL tugiteenistuse poole.

Krediidi tagasimaksed

Igal kuul koostatakse e-arve, mille võid leida iseteenindusest. Mugavuse huvides soovitame kasutada e-arve automaatse makskorralduse teenust sõlmides oma pangas vastava lepingu. Arve loetakse tasutuks viitenumbri näitamisel, mille võid leida lepingust või e-arvelt.

Krediidi ennetähtaegne tagastamine

Laenu saab tagastada ennetähtaegselt. Selleks tuleb esitada vastav avaldus hoiu-laenuühistu ERIAL lähimasse kontorisse või saata see aadressile krediidiosakond@erial.ee (palume allkirjastada elektronposti teel saadetud avaldus digitaalselt). Samuti võib klient rendilepingu ise ennetähtaegselt lõpetada, kasutades selleks vastavat funktsiooni oma isiklikus kabinetis lingil https://erial.ee/account.

Maksepäev

Maksepäev on algselt kindlaksmääratud sõlmitava laenulepingu tingimustega ja seda ei saa edaspidi muuta.

Maksepuhkus

Vajadusel võid taotleda maksepuhkust. Selleks tuleb pöörduda hoiu-laenuühistu ERIAL krediidiosakonna poole või saata taotlus aadressile krediidiosakond@erial.ee. Maksepuhkuse kestus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvestades.

Maksetega viivitamine

Kui makset ei teostata tähtajaks, saadame SMS meeldetuletuse. Maksega viivitamine toob kaasa viivise lisandumise. Makse viibimisega seonduvad kulud leiad hinnakirjast. Kui maksetega esineb pikaajalisi probleeme, soovitame pöörduda hoiu-laenuühistu poole, et leida ühiselt sobivaim lahendus.

 1. 1

  Hoiu-laenuühistu ERIAL liikmelisus (vt. punkti Tule kliendiks).

 2. 2

  Täisealine, teovõimeline isik, kellel on Eesti Vabariigi kodakondsus, või kodakondsuseta isik, kes elab Eesti Vabariigi territooriumil. Välisriikide kodanikud, kes elavad Eesti Vabariigi territooriumil alalise elamisloa alusel. Välisriikide kodanikud, kes elavad Eesti Vabariigi territooriumil ajutise elamisloa alusel (erandkorras).

 3. 3

  Vanus vähemalt 18 aastat.

 4. 4

  Igakuine sissetulek üle 250 EUR.

 5. 5

  Maksedistsipliin.

Maksimaalne krediidisumma sõltub igakuisest sissetulekust ja taotleja laenukohustustest. Maksed teostatakse graafiku alusel tuginedes laenulepingule.

Teenust pakub Hoiu-laenuühistu ERIAL. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri meie spetsialistiga.

Krediidi kulukuse määr on 28.67% aastas järgmistel illustratiivsetel tingimustel: krediidisumma 6000.00€, lepinguperiood 60 kuud, krediidi tagasimaksete arv 60, fikseeritud aastaintress 24.00% võlgnevuse jäägilt, lepingutasu 90.00€, igakuine lepingu hooldustasu 2.50€, kuumakse 175.11€, krediidi kogusumma 10596.46€ ja krediidi tagasimaksete summa 10356.46€.

Laenud ja liisingud Laenud soodsatel tingimustel
Iseteenindus Teenuste valik kodust lahkumata
Klienditugi Meie spetsialistid kindlasti aitavad teid