Pressikeskus

Esimesed maksed on alanud juunis 2022.a. vastavalt saneerimisplaani ajakavale.

Head Hoiu-laenuühistu ERIAL liikmed, meil on hea meel Teile teatada, et vastavalt saneerimisplaani ajakavale on Hoiu-laenuühistu ERIAL alustanud juunis 2022.a. väljamakseid saneerimiskava esimesse gruppi kuuluvatele osanikele. Maksed jätkuvad 2022. aasta juuni lõpuni. Jälgige maksete laekumist oma pangakontodele.

Lugupeetud Hoiu-laenuühistu ERIAL liikmed ja kliendid

Juhime teie tähelepanu asjaolule, et meie andmetel saate EHLÜ GRUPP OÜ poolt regulaarselt valeandmetega kirju. Anname teada, et EHLÜ GRUPP OÜ-l ei ole mingit seost HOIU-LAENUÜHISTU ERIAL-iga, samuti ei kuulu see ERIAL ettevõtete gruppi.

Juhime teie tähelepanu sellele, et kui olete saanud kirja EHLÜ GRUPP OÜ-lt või EHLÜ GRUPP OÜ esindajatelt: Toomas Karm, Raul Kalev, Kulno Kabral ja võimalik, et ka teistelt isikutelt, kes omakorda viitavad HOIU-LAENUÜHISTU ERIAL-ile või ERIAL kontsernile, siis palume andke meile sellest teada, saates vastava kinnituse e-posti aadressile klienditugi@erial.ee. See isikute rühm eksitab HOIU-LAENUÜHISTU ERIAL liikmeid ja kliente üksnes oma huve järgides, mis võib omal korral kahjustada HOIU-LAENUÜHISTU ERIAL-i ja selle liikmeid.

NB! Meiega saab ühendust võtta, kirjutades e-posti aadressile klienditugi@erial.ee või helistades: (+ 372) 615 0072


Lugupidamisega,
Hoiu-laenuühistu ERIAL

 

 

07.06.2022