Pressikeskus

Hea võimalus saada lisatulu

Tänasel päeval võib hoiuse avada või saada laenu mitte ainult pangas, vaid ka teistes usaldusväärsetes finantsasutustes, kes pakuvad soodsamaid tingimusi! Eesti kapitalil põhinev Hoiu-laenuühistu ERIAL pakub finantsteenuseid inimestele ja ettevõtetele, kes on huvitatud oma rahaliste vahendite säilitamisest ja suurendamisest aga ka laenudest. Oleme valmis pakkuma oma klientidele paindlikke tingimusi ja kõige ahvatlevamaid hoiuste ja laenude intressimäärasid Eesti turul.

Usaldusväärsed kõrge intressiga hoiused

Hoiu-laenuühistu ERIAL pakub kõige kõrgemat tähtajalise hoiuse intressimäära Eestis, mis võrdub 12% aastas. See sai võimalikuks tänu finants- ja investeerimisstrateegiale ning tasakaalustatud riskianalüüsi ja -hindamise süsteemile. ERIAL pakub nelja tüüpi hoiuseid ja kliendid  valivad ise kõige sobivama.

 • Pikaajaline hoius - 12% aastas;
 • Kogumishoius - 11% aastas;
 • Tähtajaline hoius - 10% aastas;
 • Investeerimishoius - 9% aastas;

Kuidas Hoiu-laenuühistu töötab?

Hoiu-laenuühistu ERIAL – see on finantskooperatiiv, mis  kuulub selle liikmetele. Kooperatiivi tegevus on suunatud vastastikuse finantsabi süsteemi korraldamisele: ühtedelt osalejatelt võetakse vastu hoiused, mida seejärel kasutatakse teistele osalejatele laenude andmiseks. Kooperatiivi teenuseid on õigus kasutada üksnes selle liikmetel.

Hoiu-laenuühistu ERIAL välja antud laenude tagastamise tagamiseks kasutatavad põhimõtted

 • kinnisvara hüpoteek (hoonestatud kinnisvara, korteriomand, ehitusõigus);
 • tähtajaline hoius tagatisena;
 • kommertspant laenusaaja põhivarale või muule vallasvarale;
 • sõiduki registerpant;
 • era- või juriidilise isiku käendus;
 • muud aktsepteeritavad tagatised.

Ettevõtte kiire kasv on täitnud kõik klientide ootused

Tänasel päeval avab Hoiu-laenuühistu ERIAL teise esinduse Tallinnas, aadressil  Suur-Ameerika 12. Laienemise eesmärk on parandada klienditeeninduse kvaliteeti. Tuletame meelde, et see on Eesti kapitalil põhinev finantseerimisasutus. Selle tegevus seisneb finantsteenuste osutamises eraisikutele ja juriidilistele isikutele, kes on selle liikmed, samuti nende säästude hoidmine ja suurendamine. ERIALi pädev finantspoliitika võimaldab koguda raha ja maksta hoiustelt suuremat intressi.

Hoiu-laenuühistu ERIAL klienditeeninduse esindused

 • Suur-Ameerika 12, Tallinn 10122  (1. korrus / eraldi sissepääs tänavalt)
 • Tornimäe 5, Tallinn 10145 (1. korrus / eraldi sissepääs tänavalt)

ERIAL – uut tüüpi hoiu-laenuühistu

Jah, see on justnimelt nii - ERIAL on uut tüüpi hoiu-laenuühistu! Eesti riik on maailmas tuntud oma infotehnoloogia lahenduste poolest. Just seepärast iseloomustatakse Eestit e-riigina. ERIAL püüab järgida infotehnoloogia valdkonna suundumusi. Erinevalt kõigist tuntud hoiu-laenuühistute töö põhimõtetest saab ERIALi teenuseid nüüd kasutada mitte ainult esindustes, vaid ka kaugteel internetis mugava elektroonilise iseteeninduskeskkonna kaudu. Seega, ERIALi kõiki teenuseid ja finantstooteid võib saada kodust lahkumata veebilehelt www.erial.ee, kasutades ID-kaarti või Mobiil-IDd. Edaspidi on kõik uued teenused ja finantstooted, mida ERIAL planeerib pakkuda, elektroonilise iseteeninduskeskkonna kaudu klientidele kohe kättesaadavad. Tuletame meelde, et juurdepääsuks kõigile meie teenustele peab olema hoiu-laenuühistu liige. Selleks on vaja läbida lihtne registreerimisprotseduur veebilehel www.erial.ee või ühes meie filiaalidest.

Kuidas saada kliendiks ja ühingu liikmeks astuda?

Hoiu-laenuühistu ERIAL liikmeks saamiseks tuleb teha kolm lihtsat sammu.

Samm 1. Registreerimine. Seda saab teha veebilehel www.erial.ee või meie esindustes, isiklikult kohale tulles. Kaasas peab olema pass või ID-kaart.

Esinduste aadressid:

 • Suur-Ameerika 12, Tallinn 10122   (1. korrus / eraldi sissepääs tänavalt);
 • Tornimäe 5, Tallinn 10145  (1. korrus / eraldi sissepääs tänavalt

Taotluse käsitlemine toimub online-režiimis. Süsteem töötleb informatsiooni ja teeb kindlaks, kas taotleja võib saada hoiu-laenuühistu liikmeks.

Samm 2. Sisseastumismaksu tasumine. Maks tasutakse ühekordselt. Füüsilistele ja juriidilistele isikutele on sisseastumismaks 9 eurot.

Samm 3. Sisseastumise osamaksu tasumine. Selle minimaalsuurus on füüsilistele ja juriidilistele isikutele 30 eurot.

Kes võivad saada hoiu-laenuühistu kliendiks ja astuda selle liikmeks?

 • Füüsilised isikud, kes on täisealised, elavad alaliselt Eestis või omavad Eesti territooriumil kinnisvara.
 • Eestis registreeritud juriidilised isikud.

Milliseid eeliseid annab hoiu-laenuühistu liikmeks olemine?

 • hoiuse avamine ja kõige kasulikumate intresside saamine hoiuselt;
 • laenu saamine soodustingimustel;
 • ühistu muude teenuste kasutamine;
 • osa saamine hoiu-laenuühistu kasumist, sest osamaks – see on investeering, mis toob igal aastal dividende.

Miks ühineda?

Säilitamine ja suurendamine

Otseselt investeerimata raha odavneb inflatsiooni tõttu iga aastaga. See tähendab, ühe ja sama summa eest saate mõne aja pärast osta vähem kaupu ja teenuseid, kui praegu. Sel juhul öeldakse, et möödunud aja jooksul on raha ostujõud vähenenud, raha on odavnenud – kaotanud osa oma reaalsest maksumusest. Hoiu-laenuühistu ERIAL on valmis pakkuma oma klientidele paindlikke ja Eesti turul kõige atraktiivsemaid hoiuste intressimäärasid, mis kompenseerib inflatsiooni, samuti annab suurepärase lisasissetuleku ja reaalse rahateenimise võimaluse.

Finantseerimine

Ärgem unustagem ka seda, et Hoiu-laenuühistu ERIAL klientidel ja liikmetel on soodustingimustel finantseerimise saamise võimalus.

 

 

27.08.2018