Pressikeskus

Tutvuge – maksekaart ERIAL

Esitleme teile rahvusvahelist maksekaarti ERIAL MasterCard, mida planeeritakse Eesti kapitali toel välja lasta 2019. aasta juulikuus! Kasutage ERIALi maksekaarti nii Eestis kui ka kogu maailmas. Te võite võtta välja sularaha kohalikus valuutas või tasuda ostude eest mistahes riigi terminalides.

ERIALi kliendiks on väga lihtne saada – registreeruge onlines, minnes lingi kaudu üle www.erial.eu. Pärast seda avame me kõigest mõne minuti jooksul teile Euroopa kontonumbri IBAN, võimaldades teil kasutada ERIALi maksekaarti ja maksesüsteemi raha saamiseks ning saatmiseks kogu Euroopas.

Maksekaart ERIAL MasterCard võimaldab

 • Sooritada kiireid kontaktivabu makseid
 • Tasuda ostude eest
 • Võtta välja sularaha
 • Teha oste internetipoodides

Maksesüsteem ERIAL võimaldab

 • Avada Euroopa kontonumbri IBAN kõigest mõne minutiga
  Avage Euroopa konto 2 minutiga. Virtuaalse kontonumbri IBAN saab ARIALis avada online teel ükskõik millises maailma punktis.

 • Võtta vastu sissetulevaid ja teha väljaminevaid SEPA makseid
  Võtke vastu makseid ja saatke raha eurodes pangakontodele Euroopas. Võtke vastu regulaarseid väljamakseid ja ühekordset tasu teie töö eest või tehke väljaminevaid rahaülekandeid igapäevaste arvete tasumiseks.

 • Tellida maksekaardi ERIAL MasterCard
  Kandke saadud raha üle maksekaardile ERIAL MasterCard, võtke välja sularaha kohalikus valuutas või tasuge arveid kauplustes ja asutustes.

Miks valivad kliendid ERIALi

ERIAL on innovaatiline hoiu-laenuühistu Eestis.

Meie tegutsemisaja jooksul, omades edukat finantsjuhtimise kogemust, õnnestus meil realiseerida ja pakkuda oma klientidele:

 • kõrge tulususemääraga usaldusväärseid hoiuseid,
 • kõige kõrgemat hoiuste intressimäära Eestis,
 • mugavat, nüüdisaegset elektroonilist iseteeninduskeskkonda.

Tänase päeva seisuga on ERIAL holding. Sellesse kuuluvad ettevõtted asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Suurbritannias ning osutavad teenuseid finantseerimisvaldkondades, hoiuste paigutamisel, investeerimis- ja makseteenuste valdkonnas.

ERIALi strateegia on suunatud finantsteenuste spektri laiendamisele Eestis ja Euroopa Liidu riikides. Üheks uutest suundadest on maksekaardi ERIAL MasterCard väljalaskmine ja maksesüsteemi ERIAL rakendamine ettevõtte ERIAL OÜ poolt hoiu-laenuühistu ERIAL finantseerimisel.

 

Tähelepanu! See on finantsteenuse reklaam. Tutvuge enne otsuse vastuvõtmist tingimustega saidil www.erial.eu ja konsulteerige vajadusel meie spetsialistidega telefoni teel (+372) 615 0006.

 

 

27.05.2019